برامج & دورات & ورش & أمسيات & محاضرات

الحفل الختامي لأول مشروع تدريبي في مديرية جبن / برنامج تطوير الذات

Secure güvenli ve başarılı bir gelecek için el ele

 

Gelen bir dolu atmosferi ile sevinç ve mutluluk düzenlenen kapanış ümraniye escort törenine ilk eğitim projesi bir kalkınma Peynir Müdürlüğü İnsani Gelişme Programı öz ☚ttaiwir yüzden fazla katılımcı ve katılım ve en Yemen’de Dr. Ammar reformcu Amari ajan Birliği yetkilisince sunumunun yapıldığı Üniversitesi arasında / Şube Hall Bilim ve Teknoloji 20-23 Ocak 2018 döneminde peynir.

Tören coşku ve etkileşim ve tüm katılımcıların ve mesajların varlığı ile işaretlenir ve tören milli marş ile başladı ve daha sonra Kur’an-ı Kerim’den ayetler ve tören paragraflar ve şarkılar bir dizi dahil ve katılımcılar ve mesajlar da ifade bu cömert bir girişim için Federasyonu ve Merkezi’ne teşekkürlerini ve minnettarl adına bir mesaj bir kelime verdi Yaşam programlarını ve düşünce tarzlarını büyük ölçüde etkileyen ve bu programların devamlılığını gerektiren eğitim programından yararlanma derecesi.

kendi adına ve Danışmanlık ve Kalkınma Merkezi Müdürlüğü adına ve Yemen’de Yaş Altı Birliği’ne kursiyerler sayesinde kelime ve şükran adına sunulan Merkezi’nin bir konuşma Direktörü olarak, bütün eğitim programı için ve daha sonra verilmesi Birliği Müsteşarı Dr. Ammar Shield bu alanda çaba devam etmek insan gelişimi ve hazırlık alanında ilgilendiğini ifade Üniversite verimli çabalarının onuruna.

Gelen bir konuşma ajanı Birliği teşekkür Bay Mohamed Saleh Mohamed Direktörü ait olan etkileşimine Danışmanlık ve Geliştirme Merkezi Birliği ve onun ilgi içinde gelişim ve topluma da kursiyerleri ve stajyer katılımlarından dolayı ve etkileşimlerini teşekkür eğitim programına ve devam edeceğini de teyit etmek fazla eğitim programları sağlamak, ve sonra ajan Birliği onur Direktörü ait Merkezi ihtiyari sertifikası Birlik ayrıca Bay Walid Marisi’yi , eğitim programının faaliyetlerinin başarısına katkılarından dolayı onurlandırdı .

onurlandırıldı Profesör Abdel Fattah Kaid Mabkhoot Hamid olarak bir yardımcı koç için olmak kapatabildim salonları tahmini bir sertifikayı Birliği ve onun katkılarından dolayı Merkezi’nin için başarı arasında bu olay.

Törenin sonunda katılımcı ve katılımcıların sertifikalarını mutluluk ve neşe ve keyif dolu bir atmosferde dağıttı.

Subscribe
نبّهني عن
guest
Country or city
التقييم
0 تعليقات
Inline Feedbacks
View all comments
عذراً .. لا يمكنك نسخ المحتوى
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x